Balkon Güvenlik Filesi

Balkon korkuluk filesi Montajı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafından keşif yapılır ve ölçü alınır. Uygulanacak filenin duruma göre türü seçilir. Alınan ölçüler ve keşif sonucunda merdiven boşluğuna uygulanacak file yerin şekline göre özel olarak üretilir.Montajı yapılacak file tavandan zemine kadar bir bütün olmalıdır. Uzman sertifikalı ekibimiz tarafından montajı yapılacak filenin yerle bağlantıları trabzan kolları ve trabzan ayaklarıyla yapılmaktadır. Bunlar özel üretim olarak polyamid iplerle sarılmaktadır.Bu uygulama yapıldıktan sonra merdiven filesinin dayanıklılık ve sağlamlığı artmaktadır bundan dolayı bu montaj şekli tercih edilmektedir.

Balkon Filesi Nedir ?

Balkon Güvenlik Filesi günümüzde zorunlu hale gelmiştir kazaları ve düşmeleri büyük ölçüde önlemektedir.  Zorunlu alanlar dışında da herkesin evinde, özel mülkiyetinde ve iş yerinde tercih edilen güvenlik filesi uygulamasıdır.

Güçlü File olarak uygun fiyat ve kalite güvencesi veriyoruz.

Balkon Koruma Filesi

Kullanılması gereken file çeşidi polyamid (Naylon) bu ip türü yüksek mukavemetli UV katkılıdır bu nedenle güneş ve zorlu hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır.  Güçlü File olarak merdiven boşlukları için özel olarak ürettiğimiz ve TS EN 1263-1 sertifikası olan filelerimizi gönül rahatlığıyla tercih ve kullanımınıza sunulmaktadır. Ürettiğimiz filelerin göz aralığı 5*5 ve 10*10 cm olarak tercihinize sunulmaktadır. Filelerimiz beyaz olarak üretilip isteğe bağlı farklı renklere boyanıp hizmetinize sunulmaktadır.

Balkon Filesi Fiyatları

Güçlü File tarafından yönlendirilen uzman ekibimiz keşif ve ölçü işlemleri bittikten sonra kullanılacak ağ türü seçilir. Ağın göz aralığı ve kalınlığı seçildikten sonra fiyatlandırılması yapılıp ilgili kurum ve kişilere fiyat teklifi verilir. Merdiven Filesi ölçüleri ve fiyatları hakkında Detaylı bilgi için tıklayınız…

Balkon Koruma FilesiGÜÇLÜ FİLE

Türkiye'nin File Üreticisi

Fiyat ve Bilgi Talebi için Formu Doldurun
TOP
Hemen Ara
WhatsApp